Hakkımızda

Akkar Alüminyum, 25 yıldır inşaat sektörüne Alüminyum Doğrama, Alüminyum Giydirme Cephe, Kompozit Panel Kaplama ve  Fotoselli Kayar Kapı, iş konularında hizmet vermektedir.

İnşaat teknolojilerinin gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak bu alanda yetişmiş  uzman kadro açığını göz önüne alarak,  konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip deneyimli personelle çalışmaktadır. Firmamızın belirlediği amaç çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizi daha da kaliteli kılarak müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutacak bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

1999 yılında Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden başarıyla mezun olan Orçun AKYÜZ ,çeşitli İnşaat Firmalarında şantiye şefliği görevlerinde bulunmuş,2004 yılından beri  aile şirketi olan AKKAR Alüminyum firmasında şirket müdürü olarak  çalışma hayatına devam etmekte olup, 2010 yılında Akyüz İnşaat Proje firmasını kurarak ,özel ve resmi taahhüt işlerine başlamıştır.HalenAkkarAlüminyum’un en büyük hissedarı olan Orçun AKYÜZ hem şirket işlerini hem de taahhüt işlerini devam ettirmektedir. 

SOSYAL MEDYA

Aşağıda yer alan sosyal medya adreslerimizden bizi takip edebilirsiniz!

İLETİŞİM

Çamlıtepe Cd. No:53/3 Siteler Altındağ / ANKARA
+90 (312) 348 05 25
+90 (312) 351 85 64
info@akkaraluminyum.com